لوگو بیتزر
بیتزر یکه تاز بازار برودت ایران

شرکت بیتزر در سال ۱۹۳۴ در آلمان تاسیس شد و خیلی سریع مراحل رشد را طی نمود به نحوی که به بزرگترین شرکت تولید کننده کمپرسور در دنیا تبدیل شد.  بیتزر یک کمپانی شناخته شده و بزرگ در سطح جهان است. در این مقاله سعی بر معرفی بیشتر شرکت بیتزر داریم.

بیتزر بزرگترین کارخانه تولید کمپرسور‌های برودتی:

شرکت بیتزر در سال ۱۹۳۴ در آلمان تاسیس شد و خیلی سریع مراحل رشد را طی نمود به نحوی که به بزرگترین شرکت تولید کننده کمپرسور در دنیا تبدیل شد. امروزه بیتزر با داشتن ۱۵ کارخانه در کشور های آلمان، اندونزی، برزیل، پرتقال، چین و آمریکا و حضور فعال در ۶۲ کشور، داشتن ۹۰ نمایندگی و ۳۴۰۰ کارمند ، بزرگترین کمپانی تولید کننده کمپرسور های تبریدی در سطح جهان است. شعار تبلیغاتی این شرکت بزرگ «شاید نتوانید محصولات ما را هر جایی ببینید ولی می‌توانید همه جا احساسشان کنید.» است.

قطعات اسکرو بیتزر

شروع کار بیتزر در ایران:

بیتزر در ابتدا بازار چندانی در ایران نداشت و بازار کمپرسور برودتی در دستان شرکت هایی همچون Copeland و Carrier بود. با محدود شدن واردات این برند ها، بیتزر توسط نماینده خاورمیانه خود توانست بازار ایران را در دست بگیرد و امروزه برند اول کمپرسور در ایران باشد. امروزه پس از گذشت سال ها بیتزر یکه تاز فروش کمپرسور های برودتی(سردخانه و چیلر) است. این کمپانی معتبر و بزرگ در این سال ها توانسته است اطمینان متخصصین صنعت برودت ایران را جلب کند به طوری که راه را برای نفوذ رقبا سخت و دشوار کرده است.

شرکت های زاو و تاپ کار

تاسیس دفتر بیتزر ایرانیان در تهران:

بیتزر با شعار به پتانسیل بازار ایران اعتقاد راسخ داریم در ۱۵ آذر سال ۱۳۹۵ دفتر بیتزر ایرانیان را با اهداف زیر تاسیس کرد.

۱- حضور در کنار نمایندگان

۲-جلوگیری از ورود کمپرسور های تقلبی

۳-ایجاد اطمینان از اصالت کالای خریداری شده

به گزارش سایت شرکت بیتزر این شرکت از ایران سفارش مستقیم نمی‌گیرد و همچنین از طریق نماینده خاورمیانه خود در شهر دبی ثبت سفارش می‌کند و دلیل حضور خود در ایران را پتانسیل بالای ایران در آینده اعلام کرده است.

محصولات بیتزر در ایران:

بیتزر ایرانیان