دانفــــوس

دانفوس، اطمینانی فراتر از اعتبار

شرکت دانفوس در سال ۱۹۳۳ در شهر نورد برگ دانمارک تاسیس گردید و پس از گذشت ۶ سال شروع به صادرات کرد و به یک برند بین المللی تبدیل شد. امروزه دانفوس یکی از معروفترین نام ها در صنایع است. نوآوری های خلاقانه این کمپانی بزرگ بسیار مفید و جالب توجه است. با توجه به محبوبیت این شرکت معتبر قصد داریم تا بخشی از تاریخچه و فعالیت های این شرکت را در این نوشته شرح دهیم.

تاریخچه دانفوس:

شرکت دانفوس در سال ۱۹۳۳ در شهر نورد برگ دانمارک تاسیس گردید و پس از گذشت ۶ سال شروع به صادرات کرد و به یک برند بین المللی تبدیل شد. بعد از گسترش کارخانجات خود در دانمارک، دانفوس در اقدامی جسورانه  اولین کارخانه خارجی خود را در سال ۱۹۴۹ داخل کشور آرژانتین تاسیس کرد. امروزه دانفوس با داشتن ۵۹ کارخانه در ۱۸ کشور جهان و به کارگیری ۲۳۰۰ کارمند یک برند مطرح در صنایع برودتی، کنترلی ، انرژی، ماشین آلات صنعتی و صنایع دیگر است. کیفیت محصولات ارائه شده توسط این برند باعث شده است نام این شرکت تبدیل به نامی محبوب نزد مشتریان و مصرف کنندگان شود. شعار اصلی این شرکت دانمارکی«مهندسی برای فردا» است که تفسیری برابر با مهندسی برای راحت تر زندگی کردن است.

نمایندگی دانفوس در ایران
DANFOSS

محصولات مرتبط با صنعت برودت:

طبق گزارش سایت دانفوس بیشترین فروش محصولات خود را در کشور های آلمان، آمریکا، روسیه، چین و ایتالیا داشته است. محصولاتی مانند کندانسور یونیت Slim Pack، کمپرسور های برودتی (اسکرال، روتاری، من یرورپ و …) شیر آلات مکانیکی، اکسپنشن و محصولات متعدد دیگر که در صنایع مختلف کاربرد دارند.

حضور در بازار سردخانه و تهویه مطبوع ایران:

حضور این شرکت بزرگ و معتبر در ایران دارای پیشینه بلندی است. این شرکت در ایران دارای نمایندگی های متعددی است و علت این تعداد نمایندگی در گستردگی و فروش زیاد محصولات این کمپانی دانمارکی است. محصولاتی همچون شیرآلات برودتی، اینورتر، کمپرسور من یوروپ، محصولات مربوط به سردخانه و سیستم های تهویه‌ای که در بازار ایران فروش بسیار بالایی دارند.دانفوس در حال حاضر محصولات خود را از طریق دفتر خود در امارات متحده به ایران به فروش می‌رساند.