دوریــــــــن

DORIN

معرفی شرکت دورین ایتالیا

شرکت MARIO DORIN در سال ۱۹۱۸ میلادی در ایتالیا تاسیس شد. Dorin نام یک پادشاه با طول عمر جاودانه در افسانه کوتوله ها است. با توجه به فعالیت گسترده این شرکت در زمینه سیستم های سرمایشی قصد داریم معرفی اجمالی از این کمپانی بین المللی را در اختیار شما قرار دهیم.

شرکت دورین:

شرکت ماریو دورین در سال ۱۹۱۸ میلادی در ایتالیا تاسیس شد. حوزه فعالیت این شرکت ابتدا تولید کمپرسور هوا و تعمیر موتور  بوده است. در حال حاضر شرکت دورین یکی از خوش نامان صنعت برودت دنیا است.

DORIN
کمپرسور برودتی دورین

تاریخچه شرکت Dorin از آغاز تا امروز:

شرکت دورین ابتدا در سال ۱۹۱۸ با تولید کمپرسور‌های هوا شروع به کار کرد. در سال ۱۹۳۲ با توجه به نیاز بازار و توان صنعتی خود اقدام به تولیدکمپرسور های تبریدی کرد. سال ۱۹۵۲ با گسترش کارخانه و شبکه فروش شرکت دورین پا به عرصه تهویه مطبوع گذاشت و توانست برند خود را بیش از پیش مطرح کند. در ادامه با عرضه کمپرسور های سری H و ساخت یونیت کندانسور، اواپراتور و تجهیزات سردخانه ای، دورین توانست جزء یکی از پرچمداران صنعت برودت دنیا شود. سال ۲۰۰۰ میلادی با ارائه کمپرسور های Co2 برای کاربرد های انتقالی و ایجاد نوآوری هایی در این زمینه این شرکت تقریبا یک مرجع در زمینه ساخت اینگونه از کمپرسور ها شد و در همین سال با تکمیل کمپرسور های سری H فروش خود را به طور چشمگیری افزایش داد.

کمپانی دورین با شعار «همواره بهترین بودن محصولات ما، مهمترین موضوع ما است» آغاز کرده و امروزه با شعار «دورین، سنت و نوآوری، یک برند به پشتوانه تاریخ» به سوی اهداف خود ادامه می‌دهد.

حضور دورین در ایران:

حضور کمپرسور سردخانه‌ای  (کمپرسور فریونی) این کمپانی معتبر در ایران را از سال ۱۳۸۰ شمسی می‌توان به راحتی احساس کرد. اما متاسفانه حضور این کمپرسور ها در ایران به صورت یکنواخت نبوده و زمان هایی واردات این کمپرسور ها به ایران قطع شده است. این کمپرسور ها که اکثرا در سردخانه ها استفاده می‌شوند در ایران طرفداران منحصر به فرد خود را دارند. در حال حاضر این کمپانی در ایران دارای دو نمایندگی است(شرکت ایوانس و بازرگانی گرام) و می توان از محصولات با کیفیت این شرکت معتبر استفاده کرد.

نمایندگی دورین

محصولات کمپانی Mario Dorin:

شرکت دورین محصولات برودتی زیادی همچون یونیت کندانسور های سردخانه، اواپراتور، چیلر تراکمی، انواع کمپرسور فریونی (سردخانه،تهویه و اتوبوسی) را تولید می‌کند. لازم به ذکر است که محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است.